Pielęgnacja Brwi i Rzęs - Henna, Regulacja Brwi

regulacja brwi Niepołomice, henna

Brwi i rzęsy to wizytówka każdej kobiety. Umiejętnie wyregulowane i poprawione z pomocą henny moga dramatycznie odmienić każdą twarz podkreślając lub korygując jej rysy.

Henna brwi i rzęs

Posiadam bogatą paletę odcieni brązu, grafitu, szafiru oraz kolor czarny. Kolor henny jest indywidualnie dobierany do urody klientki, a mieszanie jej różnych rodzajów daje bardzo szeroki zakres możliwości kolorystycznych.

Zabieg rozpoczyna się rozmową z klientką i ustaleniem koloru henny oraz ewentualnie kształtu brwi. Następnie henna i podkłady są przygotowywane. Po demakijażu oczu, zabezpiecza sie powieki wazeliną i kładzie na nie podkład. Po takim przygotowaniu następuje nałożenie henny. Po określonym czasie nadmiar henny zostaje zmyty zwilżonym wacikiem. Ostatnim etapem zabiegu jest ewentualna regulacja brwi i nadanie im pożądanego kształtu za pomocą pęsety oraz nałożenie kremu nawilżającego w okolicy oczu i na brwi.

Regulacja brwi

Brwi stanowią oprawę oczu i są najbardziej widocznym elementem twarzy. Tym bardziej zwracają uwagę, gdy są zarośnięte i posiadają nieodpowiedni kształt. Nadają wtedy twarzy posępnego wyrazu i ją postarzają.

Postaw na profesjonalny zabieg regulacji brwi. Pomoge ci wymodelować linię twoich brwi aby idealnie pasowała do kształtu twojej twarzy.

Cennik zabiegów henny i regulacji brwi

Henna brwi 10 zł
Henna rzęs 10 zł
Regulacja brwi 10 zł