Masaż

Gabinet masażu Niepołomice

masaż klasyczny, masaż relaksacyjny

Studio Urody Lejdis oferuje masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż twarzy, masaż vacuum (bańka chińska), refleksologię stóp, oraz zabiegi z użyciem lampy Sollux red.

Wykonywane zabiegi masażu wpływają na relaks, odpoczynek i dobre samopoczucie, zdrowszy wygląd skóry i lepszy wygląd ciała, regenerację urazów i szybszy powrót sił po wysiłku, zmniejszenie dolegliwości bólowych i napięć mięśniowych, lepszy sen, zmniejszenie zmęczenia.

Zabiegi masażu

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny pleców 30 min. - 40 zł.

Masaż klasyczny całego ciała 60 min. - 70 zł.

Podstawowy i główny masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu, które są podstawą także w innych masażach. W zależności od technik i celu masażu może on działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Jest to najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz całego narządu ruchu (mięśni, kości, stawów). Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy - masaż rozluźniający.

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami

30 min. - 50 zł.
60 min. - 80 zł.

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Są specjalnie wyselekcjonowane pod względem kształtu i pochodzą z obszarów czystych ekologicznie np.: Hawaje, Bali. Masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i masażu limfatycznego, używa się również technik z masażu klasycznego.

Masaż twarzy - Przywróć jędrność skórze twarzy!

20 min. - 30 zł.

Masaż poprawia krążenie i zmniejsza napięcie skóry dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna, gładsza, jędrniejsza, po prostu młodsza. Masaż rozpoczyna sie od nałożenia kremu pielęgnacyjnego aby zabezpieczyć skórę przed rozciąganiem. Masaż lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów..

Masaż vacuum (bańka chińska)

20 min. - 30 zł.

Bańka chińska jest odmianą bańki próżniowej która wysysa powietrze pod ciśnieniem. Technika masażu bańką chińską została zaczerpnięta z medycyny ludowej, w której bańki wykorzystywało się w celu leczenia grypy czy przeziębień. Bańki chińskie mają zastosowanie w kosmetologii jako masaż antycellulitowy lub drenaż limfatyczny. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, zmniejsza widoczność rozstępów, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii.

Lampa Sollux red

20 min. - 10 zł.

Lampa Solux to źródło ciepła (ciepłe fale podczerwieni IR-A) wykorzystywane do naświetlania, leczenia i rehabilitacji. Promieniowanie podczerwone (IR-A) zwana bliską podczerwienią jest najbardziej efektywne ponieważ ciepło przenika w głąb ciała, a nie działa tylko na powierzchni skóry. Wnikanie do środka polepsza ukrwienie, zwiększa metabolizm, dotlenia komórki a co za tym idzie działa rozluźniająco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Refleksologia stóp

60 min. - 50 zł.

Refleksologia/refleksoterapia stóp jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Refleksologia to nauka o punktach reflektorycznych (odruchowych) na stopach, a refleksoterapia to wykorzystanie tej wiedzy w praktyce, czyli podczas zabiegu masażu stóp.