Pielęgnacja Dłoni i Stóp - Manicure, Pedicure

Manicure, Pedicure, Niepołomice

niepołomice, pielegnacja dłoni i stóp

Zabiegi manicure

Manicure to idealny sposób na piękne, zdrowe i zadbane paznokcie u rąk. Twoje dłonie są Twoją wizytówką, dlatego zadbaj o nie i zrób im zasłużony prezent. Moja oferta pielegnacji dłoni obejmuje manicure tytanowy, manicure klasyczny, manicure japoński, peeling skóry dłoni, zabiegi regeneracyjne, zabiegi parafiną oraz masaż dłoni.

Manicure tytanowy

(wycinanie skórek, opiłowanie, lakierowanie) 80 zł. Frencz tytanowy - 90 zł.

Zaletą manicure tytanowego jest twardośc i trwałość paznokci. Nawet cieniutkie i miękkie paznokcie stają sie twarde jak... tytan przez ok. 4 tygodnie. Ponadto, preparat tytanowy dzieki zawartości witamin odżywia płytkę a brak potrzeby użycia lamp UV czy LED nie powoduje irytacji skóry. Dodatkowo, w manicure tytanowym jest możliwość przedłużania paznokci..

Manicure klasyczny

(wycinanie skórek, opiłowanie, lakierowanie) 35 zł.

Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki oraz usunięciu skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy balsam nawilżający.

Manicure japoński

(wycinanie skórek, opiłowanie, odżywianie paznokcia) 30 zł.

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu za pomocą specjalnej polerki pasty zawierającej witaminy A, E, H, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. W efekcie uzyskuje się zdrowe, wzmocnione i odżywione paznokcie o pięknym różowym połysku.

Zabiegi pedicure

Pedicure jest to zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci mający na celu zlikwidowanie dolegliwości takich jak: usunięcie zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, odcisków oraz zaaplikowanie balsamu pielegnacyjnego. Zaleca się wykonywanie pedicure średnio co 4 – 6 tygodni.

Pedicure klasyczny

(wycinanie skórek, opiłowanie, lakierowanie) 60 zł.

Podstawowym celem pedicure klasycznego jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci, odsunięcie naskórka nachodzącego na paznokcie i pielęgnacja skóry stóp. Zazwyczaj po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są lakierowane.

Dodatkowe zabiegi manicure, pedicure

Peeling + Maska + Parafina - 30 zł.

Zdobienie - 1 paznokieć / 5 - 15zł.