Manicure Tytanowy

paznokcie tytanowe Niepołomice

niepołomice manicure tytanowy

MANICURE TYTANOWY sposobem na naturalnie zdrowe i mocne paznokcie

Manicure tytanowy SNS wymyślono w Stanach Zjednoczonych i cieszy się tam dużym powodzeniem już od lat dziewięćdziesiątych. Preparat tytanowy nie niszczy płytki paznokci i nie odpryskuje nawet przez cztery tygodnie. Co ważne - dzięki zawartości wapnia, tytanu, i witaminy E, produkty SNS naturalnie odżywiają i wzmacniają paznokcie nie zawierając przy tym żadnych szkodliwych substancji. Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych. Z jego wykorzystaniem można również przedłużać paznokcie.

Podobnie jak w przypadku manicure tradycyjnego, manicure tytanowy obejmuje usunięcie skórek, opiłowanie paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu. W dalszej kolejności nakładana jest baza, utwardzacz, top i puder w wybranym kolorze. Do utwardzania nie używa się lampy UV. Pokryte bazą paznokcie po prostu są zanurzane w pudrze, a z pomocą dedykowanej wanienki można wykonać cudowny, perfekcyjny french. Cały proces trwa około 45 minut*.

* w przypadku standardowego zabiegu. Czas zabiegu zależy od tego czy trzeba ściągnąć poprzedni lakier i od efektu jaki chcemy uzyskać.

Zalety manicure tytanowego

  • Odżywia i wzmacnia paznokcie. W lakierach tytanowych znajdziemy sproszkowany dwutlenek tytanu (stąd nazwa ), a także witaminy A, E, B5, D3 i wapń, które odżywiają i wzmacniają płytkę by nasze naturalne paznokcie mogły rosnąć zdrowe i piękne.
  • umożliwia przedłużanie paznokci Dzieki tytanowemu pudrowi możemy z łatwością przedłużać naturalną płytkę.
  • szerokie możliwośći artystycznego zdobienia. Przy manicurze tytanowym możemy wykonywać artystyczne zdobienia w których ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia.
  • bez stosowania płynów i lamp UV. Innowacyjnością manicure tytanowego jest nie tylko sposób aplikacji, ale fakt, że na żadnym etapie nie stosujemy lamp UV czy LED. Mimo braku tego punktu trwałość manicuru jest niesamowita i pozostaje niezmienna aż do następnej wizyty w salonie.

Przewaga manicure tytanowego nad hybrydowym.

Przede wszystkim - twardość i trwałość nieporównywalnie większa od hybrydy. Nawet cieniutkie i miękkie paznokcie stają sie twarde jak... tytan przez ok. 4 tygodnie. Ponadto, preparat tytanowy dzieki zawartości witamin odżywia płytkę a brak potrzeby użycia lamp UV czy LED nie powoduje irytacji skóry. Dodatkowo, w manicure tytanowym jest możliwość przedłużania paznokci.

Trwałość manicure tytanowego

Manicure tytanowy jest bardzo trwały wytrzymując bez odprysków około czterech tygodni. Jedyną przeszkodą w utrzymaniu efektu na dłużej, jest naturalne odrastanie paznokci.

Galeria tytanowych paznokci

Dziekuję wszystkim klientkom za użyczenie swoich dłoni do zdjeć. Manicure tytanowy zdobywa coraz wiekszą popularnośc w Studiu Urody Lejdis. Przedstawione poniżej są tylko wybrane kolory w mojej ofercie manicure tytanowego.